Datum 

EXAMEN

Tijd 

Locatie

 

BLUSGASSYSTEMEN 2

 

 

16 december 2020

Blusgassystemen 2 

14.00 - 16.30 uur 

Zaltbommel 

 

BOUWKUNDIGE BRANDVEILIGHEID

 

 

8 oktober 2020 Bouwkundige Brandveiligheid 11.00 - 12.00 uur  Nieuwegein 
20 november 2020 Bouwkundige Brandveiligheid 11.00 - 12.00 uur  Nieuwegein 

8 december 2020

Bouwkundige Brandveiligheid 

11.00 - 12.00 uur 

Zaltbommel

 

BRANDMELDINSTALLATIES

 

 

5 oktober 2020 Installatiedeskundige BMI  10.00 - 11.00 uur Houten

1 december 2020

Installatiedeskundige BMI

15.00 - 16.00 uur

Houten

21 oktober 2020 Onderhoudsdeskundige BMI   10.00 - 15.30 uur  Houten

16 december 2020

Onderhoudsdeskundige BMI  

10.00 - 15.30 uur 

Houten 

20 oktober 2020 Projecteringsdeskundige BMI 10.00 - 16.15 uur Houten

15 december 2020

Projecteringsdeskundige BMI

10.00 - 16.15 uur

Houten

 

BRANDPREVENTIE DESKUNDIGE

 

 

9 oktober 2020 Aankomend Brandpreventie deskundige 10.00 - 11.00 uur Nieuwegein

11 december 2020

Aankomend Brandpreventie deskundige

10.00 - 11.00 uur

Nieuwegein

17 december 2020

Brandpreventie deskundige I 

10.00 - 16.45 uur 

Houten 

 

CAMERASYSTEMEN

 

 

23 november 2020

Installatiedeskundige Camerasystemen 

10.15 - 12.15 uur 

Houten 

23 november 2020

Projecteringsdeskundige Camerasystemen 

09.00 - 13.00 uur 

Houten 

  NFPA    
10 november 2020 NFPA 10.00 - 13.00 uur Nog niet bekend

 

ONTRUIMINGSALARMINSTALLATIES

 

 

30 november 2020

Projecteringsdeskundige OAI luid alarm type A

10.00 - 16.45 uur

Houten

30 november 2020

Projecteringsdeskundige OAI luid alarm type B 

 10.00 - 14.30 uur 

Houten 

 

ONDERHOUDSDESKUNDIGE DRAAGBARE BLUSMIDDELEN 

 

 

18 september 2020 ODB / Badhoevedorp  08.00 - 17.00 uur Badhoevedorp
5 november 2020 ODB / Badhoevedorp  08.00 - 17.00 uur Badhoevedorp

11 december 2020

ODB / Badhoevedorp 

08.00 - 17.00 uur 

Badhoevedorp 

25 september 2020 ODB / Breda 08.00 - 17.00 uur Breda
16 oktober 2020 ODB / Breda 08.00 - 17.00 uur Breda
20 november 2020 ODB / Breda 08.00 - 17.00 uur Breda

18 december 2020

ODB / Breda

08.00 - 17.00 uur

Breda

24 september 2020 ODB / Zaltbommel 08.00 - 17.00 uur Zaltbommel

13 november 2020

ODB / Zaltbommel 

08.00 - 17.00 uur

Zaltbommel 

  ONDERHOUDSDESKUNDIGE VERRIJDBARE BLUSMIDDELEN     
29 oktober 2020 OVB / Badhoevedorp 08.00 - 16.00 uur Badhoevedorp
19 november 2020 OVB / Badhoevedorp 08.00 - 16.00 uur Badhoevedorp
       
30 september 2020 OVB / Breda 08.00 - 16.00 uur Breda
       
7 oktober 2020 OVB / Zaltbommel 08.00 - 16.00 uur Zaltbommel
       

   

ONDERHOUDSDESKUNDIGE DROGE 
 BLUSLEIDINGEN

 

 

  1-jarig onderhoud    
       
       

 

5-jarig onderhoud

 

 

9 november 2020

ODDB (5-jarig) 

08.30 - 16.30 uur

Breda 

30 november 2020

ODDB (5-jarig) 

08.30 - 16.30 uur 

Zaltbommel 

 

ROOKBEHEERSINGSSYSTEMEN

 

 

14 december 2020

Installatiedeskundige RBS 

08.30 - 10.30 uur 

Houten 

14 december 2020

Onderhoudsdeskundige RBS 

08.30 - 10.30 uur 

Houten 

14 december 2020

Ontwerpdeskundige RBS 

10.45 - 16.45 uur 

Houten 

 

SPRINKLER

 

 

2 december 2020

Aankomend sprinklertechnicus 

09.30 - 16.15 uur 

Houten 

       

3 december 2020

Sprinklertechnicus 

09.30 - 16.15 uur 

Houten 

12 november 2020 Sprinkler voor leidinggevend monteur 10.00 - 12.00 uur Houten
       
  WATERMISTTECHNIEK    
25 november 2020 Watermisttechniek I 09.00 - 16.00 uur Zaltbommel